Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

STUDIO NIERUCHOMOŚCI

pl. św. Mikołaja 5/5 Bielsko-Biała

Mapa

509 052...

509 052 525

biuro czynne: otwarte teraz do 17:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, rynek pierwotny

O nas

Jesteśmy zespołem doświadczonych ekspertów na rynku nieruchomości chcących nieustannie rozwijać swoje umiejętności i osiągać kolejne zawodowe cele. Z zaangażowaniem i pasją podejmujemy się nowych wyzwań wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów.

W Studio oferujemy usługi z zakresu pośrednictwa sprzedaży, kupna oraz wynajmu mieszkań, domów, gruntów i obiektów komercyjnych. Zapewniamy także profesjonalne doradztwo finansowe dzięki współpracy z najlepszymi ekspertami kredytowymi.
Zajmujemy się sprzedażą mieszkań i domów na rynku pierwotnym, współpracujemy z dużymi i małymi deweloperami, dla których tworzymy biura sprzedaży. Zasięg naszego działania obejmuje całe Podbeskidzie i Śląsk. W naszym zespole są również osoby będące specjalistami w mieszkaniowym rynku wtórnym, które od lat aktywnie analizują potrzeby i kierunki rozwoju sektora nieruchomości.

W dbałości o Twój komfort i bezpieczeństwo transakcji zapewniamy kompleksowe poprowadzenie sprzedaży bądź kupna nieruchomości. Udzielamy pomocy na każdym etapie związanym z transakcją, gwarantujemy obsługę prawną i notarialną. Współpracujemy również z projektantami wnętrz oraz z firmami świadczącymi usługi wykończeniowe nieruchomości pod klucz .

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszym biurem jeśli planujesz zakup, sprzedaż bądź inwestycje związane z nieruchomościami.

Razem z nami zaoszczędzisz swój czas, a my dołożymy wszelkich starań aby ten proces był dla Ciebie przyjemny i bezproblemowy.

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

23

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia STUDIO NIERUCHOMOŚCI

Filtruj

399 000 zł735 m² 542,86 zł/m²

Monika Szymończyk

Monika Szymończyk

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana 735 m Szczyrk, salmopol/rejon Białego Krzyża Na sprzedaż wyjątkowo położona działka budowlana o powierzchni 735 m ,...

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł63,80 m² 9 247,65 zł/m²

Kosma Kąkol

Kosma Kąkol

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,8 m , położone w Bielsku-Białej na Osiedlu Karpackim przy ul. Morskie Oko. Lokalizacja:...

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł341 m² 4 105,57 zł/m²

Kosma Kąkol

Kosma Kąkol

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek usługowo-mieszkalny w centrum Żywca | ul. Handlowa Na sprzedaż nieruchomość usługowo-mieszkalną położoną w Żywcu przy ul. Handlowej...

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł262 m² 3 778,63 zł/m²

Kosma Kąkol

Kosma Kąkol

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:645 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący położony w Wadowicach przy ul. Karmelickiej, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł106 m² 7 453 zł/m²

Michał Faber

Michał Faber

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w rozszerzonym stanie deweloperskim z możliwością wykończenia. Bez prowizji i bez pcc Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej,...

Szczegóły ogłoszenia

97,29 zł/m²14,39 m² 1 400 zł

Monika Szymończyk

Monika Szymończyk

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokale usługowe W centrum czechowic-dziedzic Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w samym sercu...

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł54 m² 6 851,85 zł/m²

Monika Szymończyk

Monika Szymończyk

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko w studio Nieruchomości! Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, z wygodnym układem i możliwością urządzenia go po swojemu?...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 570 zł62,70 m² 9 004,31 zł/m²

Michał Faber

Michał Faber

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 3-pokojowe z widokiem na góry - Bielsko-Biała | 62,7 m | balkon | 2 miejsca parkingowe w cenie Na sprzedaż nowoczesne...

Szczegóły ogłoszenia

45,45 zł/m²11 m² 500 zł

Monika Szymończyk

Monika Szymończyk

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko W studio ! Prezentujemy na wynajem lokale biurowe w odremontowanym budynku o przeznaczeniu usługowym, mieszczącym się przy ul....

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 048 784 zł118 m² 8 888 zł/m²

Michał Faber

Michał Faber

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny lokal dwupoziomowy 118 m przy Bulwarach w Straconce | Przedsprzedaż | Możliwość podziału na 2 mieszkania Kupujący nie płaci podatku...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 437 zł63,05 m² 9 999 zł/m²

Michał Faber

Michał Faber

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie z ogrodem - Straconka, ul. Jaśminowa | kameralna inwestycja przy Bulwarach Kupujący nie płaci podatku pcc oraz wynagrodzenia dla...

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

Monika Szymończyk

Monika Szymończyk

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko W studio! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Żywiec Mamy przyjemność zaprezentować do wynajmu komfortowe mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

423 000 zł56,50 m² 7 486,73 zł/m²

Monika Szymończyk

Monika Szymończyk

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Tylko w Studio! Bez prowizji dla Kupującego! studio Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronne i jasne mieszkanie zlokalizowane na...

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł108 m² 7 870,37 zł/m²

Monika Szymończyk

Monika Szymończyk

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Tylko W studio! Zapraszamy na Dom Otwarty 19.05.2026 r. godz.16.30-18.30 STUDIO Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronny i jasny dom...

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 305 m² 268,20 zł/m²

Kosma Kąkol

Kosma Kąkol

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Studio Na sprzedaż grunt budowlany o powierzchni 1305 m, składający się z dwóch działek budowlanych o numerach 964/14...

Szczegóły ogłoszenia

55,71 zł/m²98,72 m² 5 500 zł

Monika Szymończyk

Monika Szymończyk

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy W ścisłym centrum czechowic-dziedzic Mam przyjemność zaprezentować przestronny lokal użytkowy o powierzchni ok. 100...

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł4 861 m² 106,97 zł/m²

Kosma Kąkol

Kosma Kąkol

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Istnieje możliwość sprzedaży mniejszych działek po podziale ! Mam przyjemność zaproponować działkę budowlaną, położoną w Soli - numer...

Szczegóły ogłoszenia

76,53 zł/m²469,10 m² 35 900 zł

Kosma Kąkol

Kosma Kąkol

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:24

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja: bielsko-Biała, ul. Górska 6 - okolice Bulwarów Saraceńskich Powierzchnia: ok. 470 m Opis nieruchomości i jej rozkładu: na wynajem...

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 803 m² 105,38 zł/m²

Kosma Kąkol

Kosma Kąkol

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Studio ! Mam przyjemność zaoferować grunt budowlany o powierzchni 1803 m2 położony w Skoczowie przy ul. Czekoladowej. Działki...

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł2 478 m² 121,07 zł/m²

Kosma Kąkol

Kosma Kąkol

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaoferować malowniczo położoną działkę w Cieszynie, działka o numerze ewidencyjnym 14 (obręb 02) - o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²34,67 m² 1 040 zł

Monika Szymończyk

Monika Szymończyk

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko W studio ! Prezentuję na wynajem lokal biurowy w odremontowanym budynku o przeznaczeniu usługowym, mieszczącym się przy ul. Kosynierów...

Szczegóły ogłoszenia

51,33 zł/m²97,40 m² 5 000 zł

Monika Szymończyk

Monika Szymończyk

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy W centrum czechowic-dziedzic Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w samym sercu...

Szczegóły ogłoszenia

59,78 zł/m²29,19 m² 1 745 zł

Monika Szymończyk

Monika Szymończyk

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy na wynajem biura w Centrum (okolice Sfery). Budynek składa się z trzech stref, gdzie dostępne są lokale na wynajem, sale...

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 565 m² 175,44 zł/m²

Kosma Kąkol

Kosma Kąkol

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Studio ! Mamy przyjemność zaprezentować działkę budowlaną, położoną w cichym i spokojnym miejscu w Pszczynie (stara Wieś),...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł106 m² 6 500 zł/m²

Michał Faber

Michał Faber

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom bliźniak z ogrodem | Bestwina, ul. Bialska | 106 m | spokojna okolica Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł186,97 m² 7 755,25 zł/m²

Michał Faber

Michał Faber

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 594 m²

Dlaczego warto go obejrzeć? Przedstawiam Państwu wyjątkowy dom - ciepły, przestronny i pełen światła. To dom, w którym każdy...

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł812 m² 172,41 zł/m²

Kosma Kąkol

Kosma Kąkol

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaoferować malowniczo położoną działkę w Cieszynie, działka powierzchni 812m2 (w trakcie podziału z większej działki)...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

270 000 zł27,30 m² 9 890,11 zł/m²

Monika Szymończyk

Monika Szymończyk

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Nowa inwestycja - mieszkania W stanie deweloperskim W komorowicach śląskich! Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

872 280 zł72,69 m² 12 000 zł/m²

Monika Szymończyk

Monika Szymończyk

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja - mieszkania W ustroniu! Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji w Ustroniu Hermanicach....

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł210 m² 2 138,10 zł/m²

Kosma Kąkol

Kosma Kąkol

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:501 m²

Dom na sprzedaż w Wieprzu k. Żywca Kupujący nie płąci prowizji ! Powierzchnia użytkowa: ok. 130 m Powierzchnia całkowita: ok. 200...

Szczegóły ogłoszenia

127 500 zł750 m² 170 zł/m²

Kosma Kąkol

Kosma Kąkol

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaoferować malowniczo położoną działkę w Cieszynie, działka powierzchni 750m2 (w trakcie podziału z większej działki)...

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 233 m² 161,39 zł/m²

Kosma Kąkol

Kosma Kąkol

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W naszej ofercie działka o powierzchni 1235m2 w Kozach o numerze ewidencyjnym 425/21, położona przy ul. Listonoszy. Działka położona...

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł300,50 m² 3 494,18 zł/m²

Kosma Kąkol

Kosma Kąkol

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:968 m²

Tylko w studio, bez prowizji strony kupującej! Lokalizacja: jaworze, ul. Cisowa 102 Powierzchnia: 300,5 m Powierzchnia działki: 968 m Cena: 1...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł117 m² 5 974,36 zł/m²

Michał Faber

Michał Faber

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:287 m²

Chciałbyś odpoczywać lub mieć możliwość pracy zdalnej w ciszy i spokoju? W otoczeniu zieleni z widokiem na nasze piękne góry?...

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł59,49 m² 7 547 zł/m²

Michał Faber

Michał Faber

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować duże i przestronne 3-pokojowe mieszkanie, w centrum Bielska-Białej, na Osiedlu Grunwaldzkim przy ul....

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł682 m² 1 906,16 zł/m²

Kosma Kąkol

Kosma Kąkol

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:27

 

Parking:garaż wolnostojący

Tylko w Studio ! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1850 m , zabudowana trzypoziomowym budynkiem usługowo-produkcyjnym...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł113,20 m² 5 733 zł/m²

Monika Szymończyk

Monika Szymończyk

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:353 m²

Tylko W studio nieruchomości Bez prowizji dla Kupującego! Dom w zabudowie bliźniaczej - Komorowice Krakowskie (granica Bielska-Białej...

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł107,60 m² 6 496,28 zł/m²

Michał Faber

Michał Faber

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Przestronne, dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie 107,6 m z miejscem garażowym | ul. Kochanowskiego | Bez prowizji Na sprzedaż wyjątkowo przestronne,...